قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار و مقالات سلامت / بهترین شیوه ها جهت ترک عادت های بد چیست

بهترین شیوه ها جهت ترک عادت های بد چیست

ترک عادت های غلط و اشتباه یکی از بهترین کارهایی است که هر فرد می تواند به دنبال آن برود. زیرا این عمل هم باعث ذخیره انرژی فرد برای انجام دادن فعالیت های مفید و مثبت می گردد و هم موجب می شود تا فرد از مضرات مستقیم آن عادت های بد و غلط دور و ایمن بماند. شاید هر کدام از افراد بارها برای ترک این دسته از عادت های خود تلاش کرده باشند ولی در اکثر اوقات با شکست مواجه شده باشند، باید گفت در اکثر موارد دلیل این اتفاق ریشه دواندن آن عادت غلط در فرد و یا ضعیف بودن آن ها برای ترک آن عادت نیست بلکه عدم استمرار کافی در دور نگه داشتن خود از انجام آن کار غلط می باشد. با شیوه ها و روش های مختلفی می توان برای مقابله با این مسئله حرکت و سعی نمود در اینجا به بیان برخی از این استراتژی ها پرداخته خواهد شد.

یکی از مهمترین و اولین گام هایی که باید در این خصوص انجام دهید یافتن موثرترین عادت اشتباه و غلط در درون زندگی و رفتار خود می باشد، زیرا در این صورت شما می توانید علت اصلی مشکل زندگی خود را که بر رفتارهای دیگر شما نیز تاثیر می گذارد بیابید و  با سعی در برطرف کردن آن تاثیر مثبت بسزایی در زندگی خود بگذارید. همچنین در ادامه این کار نکته مهم دیگری که باید حتما در نظر داشته باشید این مطلب است که مواظب محرک هایی که باعث برگشت پذیری عادت های غلط شما هستند باشید. زیرا عدم توجه به آنها موجب خواهد شد تا در بسیاری از مواقع تمامی زحمات شما برای ترک آن عادت اتباه از بین برود. در گام بعدی پس از ترک عادت غلط به فکر جایگزینی برای آن باشید تا هرگز جای خالی را حس نکنید و در اینصورت ریسک برگشت شما به آن عادت غلط و اشتباه بسیار کمتر خواهد شد. همچنین در نظر گرفتن یک تشویق و پاداش برای خودتان و همچنین نا امید نشدن در طی این فرآیند و داشتن صبر از جمله مهمترین نکاتی هستند که شما برای رسیدن به هدفتان کمک خواهند نمود.

منبع و ماخذ : alexandrite-laser-diode-laser.com

درباره ی مهندسی پزشکی

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است . جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . تلفن واحد مشاوره : 021.86029378 تلفن واحد فروش : 021.86028409

مطلب پیشنهادی

تفاوت لیزر الکساندرایت و لیزر دایود چیست

تفاوت لیزر الکساندرایت و لیزر دایود چیست

استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد امروزه به یکی از محبوب ترین شیوه های …