قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / فروش فتوتراپی و نوردرمانی / دستگاه نوردرمانی Dermalight UV-B Dr Honle

دستگاه نوردرمانی Dermalight UV-B Dr Honle

دستگاه فتوتراپی و نوردرمانی

خرید دستگاه نور درمانی و یووی تراپی Dermalight UV-B Dr Honle در انواع خانگی و مطبی :

دستگاه نوردرمانی خانگی Dermalight 80 UV-B Dr Honle ، خرید دستگاه فتوتراپی مطبی Dermalight 500 UV-B Dr Honle ، دستگاه فتوتراپی کلینیکی Dermalight 1000 UV-B Dr Honle ، فروش دستگاه یووی تراپی بیمارستانی Dermalight 3000 UV-B Dr Honle ، خرید و فروش دستگاه فتوتراپی در انواع خانگی و کلینیکی Dermalight UV-B Phototherapy :

درمان با نور ماوراء بنفش BUV ) B ) چگونه است ؟

در حال حاضر UVB موجود در نور طبیعی خورشید، برای درمان پسوریازیس موثر است . UVB به پوست نفوذ میکند و رشد سلول های پوست آسیب دیده را کند می کند . درمان شامل قرار دادن پوست در معرض یک منبع نور UVB مصنوعی برای یک دوره از طول زمان در یک برنامه منظم است . این درمان در یک محیط پزشکی و یا در خانه انجام می شود . دو نوع درمان UVB وجود دارد، باند پهن و باند باریک . تفاوت اصلی بین آنها این است که در باند باریک UVB ، لامپ محدوده کوچکتر از نور ماوراء بنفش را آزاد می کند . UVB باند باریک دربسیاری جهات مشابه به UVB باند پهن است .

مطالعات متعدد نشان می دهد که UVB باند باریک پسوریازیس را سریع تر پاک کرده و بهبودی طولانی تر از UVB باند پهن است همچنین با درمان های کمتری در هفته نسبت به UVB باند پهن موثر واقع می شود . در طول درمان با UVB، پسوریازیس شما ممکن است به طور موقت قبل از بهبود بدتر شود . پوست ممکن است در اثرقرار گرفتن در معرض نور UVB قرمزشده و خارش پیدا کند . برای جلوگیری از تحریک بیشتر ممکن است در برخی موارد نیاز به کاهش مقدار UVB باشد . البته این مشکل موقتی و گذرا خواهد بود .

ويژگيهاي دستگاه فتوتراپی Dermalight UV-B Dr Honle :

1- رفلکتورهاي مخصوص با کيفيتي استثنايي جهت ايجاد تابشي يکسان
2- محافظ Plexiglass جهت محافظت پوست در برابر تماس مستقيم با لامپ
3- تهويه داخلي مناسب کنترل شده با دماي داخل کابين
4- کليد اضطراري داخل کابين جهت بيمار

گاهی اوقات ، عود موقت با دوزهای پایین سطح UVB رخ می دهد . این واکنش معمولا با ادامه درمان حل می شود . UVB را می توان ترکیب با دیگر عوامل موضعی و یا سیستمیک به منظورکارآمدی بیشتر انجام داد، اما برخی از آنها ممکن است حساسیت به نور و سوزش را افزایش دهند ترکیب UVB با درمان های سیستمیک ممکن است به طرز چشمگیری موثر بوده و اجازه می دهد تا دوزهای پایین تر از داروهای سیستمیک مورد استفاده قرار گیرد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش 021.86028409 – 021.86029378 شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

درباره ی شرکت تجهیزات پزشکی

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است . جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . تلفن واحد مشاوره : 021.86029378 تلفن واحد فروش : 021.86028409

مطلب پیشنهادی

قیمت نوردرمانی فتوتراپی

دستگاه یووی تراپی و نوردرمانی Dermalight Dr Honle

قیمت دستگاه فتوتراپی و نوردرمانی خانگی و مطبی Dermalight Dr Honle : خرید فتوتراپی خانگی …