قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار و مقالات سلامت / آیا انجام لیزر موهای زائد می تواند عوارضی برای پوست داشته باشد

آیا انجام لیزر موهای زائد می تواند عوارضی برای پوست داشته باشد

انجام لیزر موهای زائد با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ساخته شدن دستگاه های مناسب و ایمن همراه با سیستم های خنک کننده قوی و موثر باعث شده اند که عوارض ناشی از این کار تا حد قابل توجهی کاهش یابد. این عوارض تا حدی کاهش یافته که دیگر شاهد اینگونه مسائل در خصوص لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه های اصل و مناسب نیستیم. در کل باید گفت اگر از دستگاه های مناسب و معتبر استفاده شود و همچنین توسط افراد متخصص اینکار صورت گیرد هیچگونه عوارضی نخواهد داشت. حتی اگر اپراتور دستگاه را با توجه به رنگ پوست و شرایط مو و بدن شما نیز تنظیم کند فقط عوارض خفیفی مانند قرمزی و التهاب های موقت در برخی موارد رخ خواهد داد. با این حال در اینجا نکاتی را که موجب برطرف شدن این عوارض جزئی نیز می گردد را بیان خواهیم کرد.

در ابتدا همواره قبل از انجام لیزر با متخصص در مورد نحوه و شرایط پوست شما صحبت می گردد. بگونه ای که بتوان دستگاه مناسب را با توجه به رنگ پوست و موهای بدن شما و همچنین رعایت برخی نکات مانند عدم انجام سولار در یک بازه زمانی مشخص قبل از انجام لیزر بررسی گردد. در هنگام انجام اینکار حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید و در هنگام شروع ابتدا قسمت کوچکی از بدن خود را لیزر نمایید، تا از مهارت اپراتور در انجام اینکار اطمینان حاصل فرمایید. نکته مهم دیگر  که بسیار حائز اهمیت است استفاده از دستگاه های معتبر و غیر تقلبی می باشد. متاسفانه برخی از مکان ها به منظور صرفه جویی مالی از دستگاه های غیر معتبر و ارزان قیمت استفاده می نمایند. استفاده از این دستگاه ها نه تنها ممکن است تاثیر گذاری مناسب را نداشته باشد، بلکه ممکن است احتمال ایجاد آسیب رسانی های جزئی و یا سوختگی های جزئی در پوست نیز گردد. در نتیجه همواره به مراکز معتبری که از دستگاه های لیزر و الکساندرایت اصلی و غیر تقلبی مانند کندلا، نابلکس، دکا و نابلین استفاده می نمایند مراجعه فرمایید، تا از هرگونه آسیب رسانی های احتمالی هرچند جزئی به پوست شما نیز جلوگیری بعمل آید.

منبع و ماخذ : alexandrite-laser-diode-laser.com

درباره ی مهندسی پزشکی

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است . جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . تلفن واحد مشاوره : 021.86029378 تلفن واحد فروش : 021.86028409

مطلب پیشنهادی

تفاوت لیزر الکساندرایت و لیزر دایود چیست

تفاوت لیزر الکساندرایت و لیزر دایود چیست

استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد امروزه به یکی از محبوب ترین شیوه های …