قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / فروش لیزر فراکشنال / لیزر فراکشنال Fractional Co2 Laser Fraxis Duo

لیزر فراکشنال Fractional Co2 Laser Fraxis Duo

قیمت لیزر فراکشنال

قیمت دستگاه لیزر فراکشنال زیبایی و جوانسازی Fractional Co2 Laser Fraxis Duo :

لیزر ترکیبی فراکشنال دی اکسید کربن و آراف فراکشنال سوزنی Fraxis Duo Fractional Co2 Laser ، قیمت دستگاه لیزر فراکشنال فراکسیس Fraxis Duo Fractional Laser ، درمان چین و چروک با لیزر فراکشنال Fractional Co2 Laser ، درمان اسکار آکنه و جراحی و جوانسازی پوست با لیزر فراکشنال Fractional Laser Co2 Fraxis Duo ، لیزر ترکیبی فراکشنال با قابلیت واژینوپلاستی و لابیاپلاستی و جراحی زیبایی بانوان Fraxis Duo :

دستگاه لیزر فراکشنال Fractional Co2 و آراف Fraxis Duo ترکیب لیزر Co2 فرکشنال و تکنیک RF فرکشنال سوزنی برای به دست آوردن بهترین نتیجه در بهبود اسکارها، لکه های پوستی و استریا می باشد . لیزر فراکشنال Co2 برای تزریق حرارت روی سطح پوست و RF فرکشنال سوزنی تزریق حرارت در عمق پوست را فراهم می کند . داشتن دو مد همزمان در دستگاه این امکان درمان در تمام تیپ های پوستی و انعطاف پذیری در درمان رنج وسیعی از ضایعات را با کاهش اثرات جانبی فراهم می کند .

اصطلاح لیزر فرکشنال یعنی چه؟

این لغت هم ریشه  فراکچر ( شکستن = fracture ) است. منظور این است که موج لیزر به جای تابش و تمرکز در یک نقطه به تعداد زیادی از امواج شکسته میشود به گونه ای که به جای نابودی وسیع در یک نقطه ٬ انرژی لیزر در نقاط متعددی  پخش میشود ( از۱۶ نطقه در سانتی متر مربع تا ده هزار نطقه ) برای درک بهتر مطلب میتوان به عملکرد بمب خوشه ای در مقایسه با بمب معمولی اشاره کرد .

تشریح کار لیزر فرکشنال ( CO2 )  چگونه است ؟

هدف  انتخابی در عملکرد این نوع  لیزر ( با طول موج ۱۰۶۰۰ نانومتر )  آب است٬  این بدان معنی است که که هر چیزی که آب داشته باشد یا حتی اندک نم یا رطوبتی داشته باشد ٬ هدفی  خوبی است برای جذب انرژی لیزر ( CO2 ) . با اشاره به اینکه بیشتر  از  ۷۰-۶۰ درصد از حجم سلول های  بدن ما ( از جمله پوست ) را آب تشکیل میدهد ٬ تمام این توضیحات ما نیز  در رابطه با سلول های پوست می باشند .

خوب میدانید که مقادیر اندک انرژی لیزر ٬ فقط گرما زاست اما اگر انرژی زیادی فراهم شود ٬ لیزر٬ ویرانگری خواهد کرد . خب ما با دستگاه لیزر فرکشنال Fractional Co2 Laser Fraxis Duo پوست را به شکلی هدف قرار میدهیم که لیزر از سطح به عمق پوست نفوذ کرده تا بافت کهنه را تخریب کند٬ درست مانند کندن چاه های فراوان ( اما با سرعت خیلی زیاد ) ٬ االبته سلولهای پوست در فواصل مابین این چاه ها و نقاط مجاورشان کاملا؛ سالم هستند و در واقع همین نقاط سالم هستند که آغاز کننده ترمیم و تولید پوست جوان و تازه خواهند بود .

در مجار آنها سلولهایی با عمر کمتر از چند روز یا چند هفته است پیکسل های ستونی پیر در کنار پیکسل های ستونی جوان  هر جایی از پوست که مورد اصابت امواج لیزر  قرار گیرد نابود میشود ٬ اما  در فرآیند ترمیم و بازسازی , به جای آن چاه های ناشی از تخریب لیزری ٬ ستونی از  بافت و سلولهای تازه و جوان  تولید میشود این پروسه را جوانسازی میگویند ٬ کهنه ها تخریب میشوند و نو ؛  به جای آن قرار میگیرد لازم به اشاره است که ٬ فقط سلول ها نیستند که جوانسازی میشوند بلکه  تمام اجزا تشکیل دهنده بافت پوست و زیر پوست هم از همین قاعده پیروی  میکنند ٬ کلاژن ها و الاستین موجود در پوست هم ترمیم میشوند .

در مورد دستگاه های لیزر فراکشنال خوب است که اشاره شود بهترین مدل محفظه کاواک برای این لیزرهای ( CO2 ) تیوب آلومینیمی است که با استفاده از امواج رادیو فرکانسی برانگیختگی و القا ( RF EXCITED )  انجام میگیرد ٬ قبلا این دستگاهها با  تیوب شیشه ای ارایه میشدند  که با توجه  به مشکل این دسته از تیوب های شیشه ای ( عدم توانایی ارایه انرژی یکسان و ثابت در طی کار با دستگاه )  امروزه بهترین گزینه برای کاربری دستگاه های لیزر فرکشنال ( CO2 )  دستگاه های واجد تیوب فلزی  میباشد .

از آنجا که تیوب های فلزی قادر به تولید امواج لیزر با توان یکسان هستند ٬ این خصوصیت باعث میشود  میزان انرژی یکسانی  به تمام سطح  پوستی که تحت درمان است تابیده شود و نتیجه کار هم  ٬ از همطرازی بسیار قابل توجهی برخوردار میشود .

یکی از مهترین مزایای تیوب های فلزی  مختص لیزر فرکشنال( CO2 ) توانایی ایجاد در مد ( Ultar pulse ) اولترا پالس می باشد ٬ در مد Ultra pulse حداقل آسیب ممکن به نواحی مجاور رخ میدهد .

آیا انجام لیزر فراکشنال در زمان بارداری و شیر دهی مجاز است؟

کرم بی حسی مورد استفاده در لیزر فراکشنال جذب خون می شود و می تواند به جنین برسد و یا وارد شیر مادر شده و آثار نامطلوبی بر روی جنین و یا طفل شیر خوار بگذارد . آزمایشات انجام شده بر روی موش نشان داده است که اشعه لیزر فراکشنال میتواند تاثیر نامطلوبی بر روی جنین بگذارد و از آنجا که تحقیقات علمی و مستندی بر روی انسان در این ضمینه انجام نشده است ،معقول است که انجام لیزر در زمان بارداری و شیر دهی به تعویق بیافتد .

روش سابسیژن و لیزر فراکشنال برای درمان جای جوش چگونه است؟

ساب یعنی زیر و سیژن یعنی برش بعبارت دیگر سابسیژن به مفهوم برش در زیر پوست می باشد که البته بدون تیغ انجام می شود . درمان جوشگاه آتروفیک و فرورفته بهترین پاسخ به سابسیژن را می دهد . این فرو رفتگی ها بدلیل اتصالات فیبروز در زیر اسکار میباشد که سطح آن را پایین می کشند .

این روش مکمل خوبی برای زمانی که لیزر فراکشنال در دسترس نمی باشد است که در ساب سیژن موضع اسکار بی حس شده و با یک سوزن مخصوص به نام نیدل نوکور و یا کانول مخصوص( تولدو ) بافت فیبروتیک زیر اسکار با حرکات رفت و برگشتی و بادبزنی آزاد می شود در نتیجه یک لخته خون در زیر اسکار ایجاد می شود که به تدریج ظرف چند روز تثبیت شده تبدیل به هماتوم می شود و اندازه آن کوچک تر می شود و در نهایت فرو رفتگی اسکار تا بیش از 50 درصد جبران می شود . این روش با لیزر فراکشنال هم بصورت مستقل و با درصد درمانی بالای 80 درصد قابل انجام است که روشی تمیزتر و موثرتر می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش 021.86028409 – 021.86029378 شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

درباره ی شرکت تجهیزات پزشکی

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است . جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . تلفن واحد مشاوره : 021.86029378 تلفن واحد فروش : 021.86028409

مطلب پیشنهادی

خرید لیزر فراکشنال

لیزر فراکشنال جوانسازی Fractional Laser Fraxis Duo

خرید دستگاه لیزر فراکشنال فراکسیس Fractional Laser Fraxis Duo : دستگاه لیزر فراکشنال Fractional Laser …