قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / فروش فتوتراپی و نوردرمانی / دستگاه یووی تراپی و نوردرمانی Dermalight Dr Honle

دستگاه یووی تراپی و نوردرمانی Dermalight Dr Honle

قیمت نوردرمانی فتوتراپی

قیمت دستگاه فتوتراپی و نوردرمانی خانگی و مطبی Dermalight Dr Honle :

خرید فتوتراپی خانگی درمالایت Dermalight 80 UVB Dr Honle ، قیمت فروش دستگاه نوردرمانی درمالایت Dermalight 200 UVB ، بهترین دستگاه یووی تراپی و نوردرمانی آلمانی Dermalight 1000 UVB Dr Honle ، درمان ویتیلیگو و پسوریازیس با دستگاه فتوتراپی درمالایت یووی Dermalight 2000 UVB Dr Honle ، واردکننده انحصاری یووی تراپی آلمانی با مجوز وزارت بهداشت :

فتوتراپی Dermalight Dr Honle بصورت گسترده جهت درمان بیماری های پوست مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع درمان بطور قابل توجهی مؤثر بوده و ممکن است زندگی بیمار را با از بین بردن ضایعات دگرگون نماید . باتوجه به اینکه عوارض جانبی ناخواسته کم نیست ، لذا برای بدست آوردن یک درمان مؤثر و ایمن ، مهارت کاری مورد نیاز می باشد . شناسایی اثرات سوء بالقوه ، بویژه سرطان پوست ما را به استفادۀ کنترل شده از دستگاههای فتوتراپی و استاندارد شده هدایت می نماید . با وجود اینکه بیمار باید 2 یا 3 بار درهفته بمدت 10 هفته به بیمارستان رفت و آمد نماید ، فتوتراپی برای بیمار یکی از قابل قبول ترین درمان ها از نظر اجتماعی میباشد . نتیجۀ نهایی معمولا پاک شدن ضایعات و محو شدن بیماری با یک آفتاب سوختگی ( برنزه شدن ) بجا مانده می باشد .

اصول فتوبیولوژی Dermalight Dr Honle :

فتوتراپی درمان بیماری های پوست بوسیلۀ دستگاه هایی با اشعۀ الکترومنیتیک غیر یونیزه با یا بدون افزودن دارو های فتواکتیو می باشد . فتوتراپی شامل ، فتوکموتراپی ( PUVA ) و فتودینامیک تراپی ( PDT ) و ( UVB ) تراپی می باشد . فتوکموتراپی درمان ترکیبی از یک مادۀ شیمیایی جاذب نور ( فتو اکتیو ) و نوردرمانی می باشد . پسورالن مثال کلاسیک داروی فتواکتیو است که بوسیلۀ اشعۀ اولتراویوله با طول موج بلند تحریک می گردد و سبب افزایش جذب انرژی موجود در UVA می گردد .

نور درمانی با UVB Dermalight Dr Honle :

نور درمانی با طول موج کوتاه 350-290 نانومتراشعه اولتراویوله ، UVB تراپی نامیده میشود . در حال حاضر دو شکل از UVB مورد استفاده است ، براد باند ( 350-290نانومتر ) و نروباند ( 313-311 نانومتر ) است. انتخاب طول موج خاصی از UVB براساس وجود یا عدم وجود اثرات ناخواسته می باشد. همه طول موجهای ساطع شده بوسیله برادباند از نظر درمانی مهم هستند اما بعضی از این طول موجها در بوجود آمدن اثرات ناخواسته نقش دارند. تعداد مواردیکه به UVB پاسخ درمانی میدهند مانندPUVA میباشد. UVB عمدتاً برای پسوریازیس و زمانیکه درمان موضعی رضایت بخش نمیباشد یا بیمار بیش از یک دوره درمانی طولانی با استرویید قوی نیاز دارد،استفاده میشود UVB تراپی به داروی خوراکی نیاز ندارد، بنابراین در زنان باردار ،مادران شیرده و کودکان ایمن تر از PUVA میباشد .

مزایای مقایسه درمان با UVB Dermalight ودرمان با UVA Dermalight  :

در درمان با UVB نیاز به داروی خوراکی وموضعی وجود ندارد. ضرورت پوشش و حفاظت چشم در طی درمان وجود ندارد . درصد عوارض جانبی کمتر است مانند حالت تهوع. در طول حاملگی ایمن تر است . دفعات تابش کوتاهتر است. احتمالاًبرای کودکان از UVA ایمن تر است. عوارض سوختگی و خطرات آن بسیار کمتر از PUVA است. UVB بسیار کمتر از PUVA نیاز به مراقبت پس از اشعه دارد .

اقدامات لازم برای شروع یک دوره درمان با UVB Dermalight مانند آنچه است که برای PUVA انجام میشود.وجود دستور انجام یک دوره درمانی که توسط متخصص پوست تجویز شده باشد ،همچنین تکمیل فرم رضایت توسط بیمار وحضور بیمار در بخش نور درمانی جهت دریافت توضیح در مورد روتین وروش انجام کار.کمترین دوز که سبب ایجاد اریتم میشود . قبل از شروع درمان ، یک تست تعیین میزان دوز که MED ( حدقل دوز مورد نیاز جهت ایجاد اریتم ) نامیده می شود ، جهت تعیین میزان صحیح دوز شروع برای هر بیمار انجام می شود . انجام این تست از دادن دوز زیاد یا کم در شروع دورۀ درمان با UVB پیشگیری می نماید و میزان حساسیت به نور بطور صحیح اندازه گیری می شود و از سوختگی بیمار جلوگیری می شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش 021.86028409 – 021.86029378 شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

درباره ی شرکت تجهیزات پزشکی

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است . جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . تلفن واحد مشاوره : 021.86029378 تلفن واحد فروش : 021.86028409

مطلب پیشنهادی

دستگاه فتوتراپی و نوردرمانی

دستگاه نوردرمانی Dermalight UV-B Dr Honle

خرید دستگاه نور درمانی و یووی تراپی Dermalight UV-B Dr Honle در انواع خانگی و …